اخذ نمایندگی پنل اس ام اس

اگر در فکر شروع کسب و کاری مناسب به عنوان شغل اصلی یا پاره وقت هستید که در آمد خوب داشته باشد و هزینه اولیه زیادی نخواهد، ما به شما پنل نمایندگی مدیا پیامک را پیشنهاد می کنیم.

نمایندگی پنل اس ام اس مدیا پیامک امکان کسب در آمد از طریق فروش پنل ارسال اس ام اس را به شما می دهد. به عنوان یک شغل مزایای زیادی از جمله تقاضای بالای بازاریابی (با نام تجاری خودتان) که تضمینی است برای بازار کار مناسب، عدم نیاز به مهارت خاص و ... ما همه چیز را برایتان فراهم کرده ایم، یک پنل پیامکی آماده با تمامی امکانات لازم.

اخذ نمایندگی مدیاپیامک

نحوه کسب در آمد نمایندگی پنل اس ام اس

01

کسب در آمد از فروش پنل پیامک

به دنبال مشتری باشید! با استفاده از فروش پنل پیامکی (با نام و نشان تجاری خود) به شرکت ها، موئسسه ها، مدارس و دانشگاه ها، دوستان و ... می توانید در آمد خوبی از فروش پنل به دست آورید. ضمن اینکه مدیا پیامک بابت فروش پنل هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد.

به عنوان مثال از فروش 22 پنل در ماه، حدود 2.5 ملیون در آمد ماهیانه خواهید داشت.

02

کسب در آمد از پیامک‌های ارسالی

پس از شروع فعالیت و فروش پنل پیامکی، پس از مدتی و به تدریج کاربران شما بیشتر می شود و در نتیجه بخشی از درآمد شما از سود ارسال پیامک های کاربران به دست خواهد آمد. به عنوان مثال اگر کاربران شما روزانه 6.000 پیامک ارسال کنند و سود هر پیامک 2.8 تومان باشد، درآمد ماهیانه شما از سود پیامک های ارسالی 500.000 تومان خواهد بود.

03

کسب در آمد از فروش خط اختصاصی

با توجه به کاهش قیمت خطوط برای نماینده ها شما از فروش خطوط اختصاصی ارسال پیامک به کاربران می توانید سود بالایی داشته باشید تعرفه خطوط اختصاصی برای کاربر را شما تعیین می کنید می توانید برای هر خط 8,000 تومان سود در نظر بگیرید با فروش روزانه 5 خط می توانید 40,000 درآمد داشته باشید.

چرا نمایندگی مدیاپیامــک ؟

مجری بی واسطه کلیه اپراتورهای مخابرات

در صورتی که شما نمایندگی پنل اس ام اس را از شرکتی تهیه نمایید که خود زیرمجموعه شرکتی دیگر است یا صرفا سورس سامانه را از شرکتی دیگر خریداری کرده و با نام شرکت بی واسطه فعالیت می کند، با ضعف هایی در توسعه و همچنین پشتیبانی یا اعمال مشوق ها روبرو خواهد بود.

جامع، بروز و مشتری پسند است

پنل اس ام اس مدیا پیامک یک پنل پیامکی حرفه ای است که بر اساس آخرین تکنولوژی های استاندارد مهندسی نرم افزار پیاده سازی شده است. سامانه پیامکی مدیاپیامک سازگار با موبایل، تبلت و انواع کامپیوتر هاست.

جامع ترین بانک شماره ها

در پنل اس ام اس مدیا پیامک جدیدترین بانک شماره موبایل کلیه شهرها با تفکیک محله، اصناف، جنسیت و سن و .. در اختیار شما و کاربران سامانه پیامکی شما قرار دارد

رضایت مشتریان از ما

در مدیا پیامک سعی ما بر حفظ رضایت مشتری است
در این سامانه، پشتیبانی مناسب و پاسخگو ، شفافیت در اعلام هزینه ها، رفع مشکلات احتمالی، تلاش برای به حداقل رسانیدن اختلالات و بروزرسانی های کاربردی از اهداف اصلی سامانه می باشد که موجب رضایت مشتریان ما گردیده است.

امکانات نمایندگی مدیا پیامــــک

با دریافت پنل نمایندگی اس ام اس می توانید از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی اقدام به فروش و کسب در آمد کنید. راه‌اندازی پنل پیامکی با حداقل سرمایه، بیشترین درآمد‌زایی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. هر امکانی که نیازداشته باشید موجود است.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی مدیا پیامک، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، بسیاری امکانات مدیریتی دیگری نیز و جود دارد

درج بسته و تعرفه دلخواه

بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود به صورت نامحدود بسته ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

سازگار با هر دستگاهی

پنل مدیا پیامک رسپانسیو است به این معنی که شما می توانید با اینترنت معمولی و با موبایل، تبلت و یا رایانه خود از پنل استفاده کنید

ایجاد کاربران نامحدود

با استفاده از نمایندگی مدیا پیامک می توانید، به تعداد نامحدود کاربر ایجاد و سطح دسترسی آنها را مشخص کنید.

تعرفه خرید نمایندگی سامانه پیامکی

هزینه اولیه برای شروع کار با نمایندگی سامانه پیامکی

پنل نمایندگی مدیا پیامک
2400 1200 هزار تومان
  • خط اختصاصی 1000
  • یک صفحه پیامک 94.0 تومان
  • 150,000 تومان شارژ هدیه
  • 100٪ امکانات پنل پیامکی
  • جدیدترین بانک شماره ها
  • وب سرویس پیامکی
  • وب سرویس، ارسال OTP فوری
  • مادام العمر (بدون هزینه تمدید سالیانه)
  • خط خدماتی(بدون نیاز به سفته و ضامن)

مشاهده نسخه آزمایشی مدیا پیامک

قبل از خرید نمایندگی سامانه پیامکی می توانید نسخه نمایشی سامانه مدیا پیامک را به دقت مشاهده کنید و آن را بررسی کنید و در صورتی که رضایت شما کامل بود برای خرید اقدام کنید
با استفاده از اطلاعات زیر می توانید وارد نسخه نمایشی سامانه شوید

نام کاربری demo
کلمه عبور demo

سوالات پر تکرار

پاسخ سوالات شما پیرامون اخذ نمایندگی سامانه پیامکی، کسب درآمد نمایندگی، تعرفه و ..

به 3 روش امکان درامدزایی در پنل نمایندگی برای شما وجود دارد

1 - شما به صورت نا محدود میتوانید پنل کاربری ایجاد نمایید و با هر قیمتی که مد نظرتان هست به دیگران بفروشید و بابت فروش پنل ها درصدی به شرکت مدیا پیامک پرداخت نمیکنید .

2 - تعرفه پیامک در پنل نمایندگی برای شما به صورت ثابت و کمترین تعرفه موجود میباشد وشما میتوانید برای کاربرانتان تعرفه بالاتری در نظر بگیرید که ما به التفاوت ان سود شما میشود .

3 - خطوط اختصاصی با تعرفه مشخصی به نماینده واگذار میشود و نماینده با تعیین قیمت برای کاربران خود میتواند از فروش خطوط سود حاصل نماید.

بله. پنل داخل دامنه شما بالا میاید و جایی اسمی از مدیا پیامک برده نمیشود و به صورت مجزا از ما فعالیت خواهید کرد کلیه کاربران شما از دامنه شما لاگین خواهند کرد و کلیه واریزی ها به حساب شما خواهد بود

پشتیبانی وتایید مدارک کاربران نماینده با نماینده میباشد و پشتیبانی نماینده با سایت مدیا پیامک است.

برای فعالسازی درگاه الکترونیکی بعد از مراجعه به بانک مورد نظر و ارائه مدارک مورد نیاز قادر به فعالسازی درگاه الکترونیکی برای شارژ در پنل میباشید.

در صورت عدم دریافت درگاه،با اعلام شماره کارت و حساب در پنل،کاربران با واریز وجه و ثبت فیش واریزی و تایید ان از سمت شما امکان شارژپنل را دارند.

بله بخش های جدید به صورت رایگان برای نماینده فعال خواهد شد.

بله کلیه دسترسی های مربوط به کاربران توسط نماینده تعیین میگردد. نماینده میتواند چندین بسته با دسترسی های مختلف را در پنل ایجاد کرده و به کاربران خود تخصیص دهد

مبلغ مورد نظر کاربر برای شارژ باید در حساب شما موجود باشد.در صورتی که پنل شما شارژ نداشته باشد کاربر قادر به شارژ پنل نمیباشد و با این پیام روبرو خواهد شد.

بله در صفحه لاگین امکان تعریف لوگو و اطلاعات نماینده فراهم شده است.

در صورتی که کاربر تراکنش مالی نداشته باشد امکان حذف ان وجود دارد در غیر اینصورت میتوانید پنل وی را غیر فعال نمایید تا از دسترسی کاربر به پنل جلوگیری نمایید.